Savoybetting Yeni Adresi Savoybetting451

Savoybetting Yeni Adresi Savoybetting451 olduktan sonra üyelerin paraları ve kazançları açısından tereddüt yaşadığı görülmektedir. Böyle bir tereddüt yaşanmasına gerek yoktur. Savoybetting giriş işlemini verilen yeni giriş adresi üzerinden yapar ve hesaplarım menüsüne doğru ilerler iseniz, hiçbir şekilde aleyhinize bir durum ortaya çıkmadığını görebilirsiniz.

Eğer, hesabınıza para aktarmış ve kullanmamış iseniz, paralarınız olduğu gibi hesabınızda görülecektir. Bir bahis yapmış ya da bir oyun oynamış iseniz, kazanç elde etmiş iseniz ve henüz elde etmiş olduğunuz kazancı geri çekmeden, yeni giriş adresi belirlenmiş ise, yine bu kazanç hesabınızda duracaktır. Açık haldeki kuponunuz hesabınıza aktarılmış ise, bonus bedeli de hesaplarınızda görülecektir.

Savoybetting sitesi adres değişikliğinde gitmiştir. Ancak, sitenin, üye hesaplarının sıfırlaması gibi bir düşüncesi bulunmamaktadır. Sadece kullanıcıların yaşamış olduğu sıkıntıyı, hızlı ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırmak amacı ile Türkiye piyasası açısından bir tedbir almıştır.

Savoybetting giriş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*